טרום הליכה


טרום הליכה הוא השלב בו התינוקות עושים את צעדיהם הראשונים מתוך האתגר לעבור מזחילה להליכה. זהו שלב התפתחותי משמעותי בחיי התינוק, בו הוא רואה את עצמו הופך מתינוק קטנטן לבן אדם ממש. הצלחתו בצעדיו משמחת אותו יותר מכול, וחיוך של ניצחון נסוך על פניו כאשר הוא עושה את הצעד הראשון לבדו.


 


איך נעזור לתינוק לצלוח את השלב של טרום הליכה?

ההליכה מחלצת מן התינוק כישורים מוטוריים רבים, פיתוח שרירים, שיווי משקל ותפיסת מרחב. בקיץ ניתן לו ללכת יחף, ובחורף, בבית, נגרוב לו גרביים שיש בבסיסן נקודות גומי נגד החלקה. כאשר יוצאים עם התינוק החוצה, והוא עדיין בתוך עגלה, התינוק משווע לנסות את צעדיו הראשונים בחוץ, בחצר, בגינה, בפארק, במדרכה, בחול וגם בבוץ. אנו יכולים לעזור לו לצלוח את השלב של טרום הליכה בבִטחה ובנוחות אם נַקנה לו הגנה. כאשר אנו מרשים לתינוק לצאת מן העגלה ולנסות ללכת בחוץ, אנו משדרים לו אמון ביכולותיו ומסבים לו אושר רב.


מה נדרש מן הנעליים של טרום הליכה?

פרטים רבים נדרשים מנעלי טרום הליכה, ורק סי קאי ראן מספקת את כולם. נעלי טרום הליכה smaller הן נעלי כפפה. הן רכות וגמישות עד כי אינן מגבילות את תנועתו של התינוק. עם זה, הן מגנות עליו בעור או זמש משובחים ורכים, בסוליה גמישה ובאריג נושם, כך שכף רגלו לא תזיע.


למה נעלי טרום הליכה של קאי?

איגוד רופאי כף הרגל APMA נתן את אישורו לכך שנעלי טרום הליכה של סי קאי ראן הן בריאות לכף הרגל של התינוקות ולהתפתחותה השרירית והתנועתית התקינה והנכונה.
הנעליים נוחות לנעילה ולהשלה ועד מהרה התינוק לומד להשילן ולנעול אותן בעצמו. חשוב לתת לתינוק הרגשה שהוא יכול לעשות הכול כמו גדול. נעלי טרום הליכה