נעלי תינוקות

התינוק מנסה ללכת ומראהו נוגע ללב. הוא רק בן כמה חודשים. הוא נעזר בקיר ובשולחן. את מעודדת אותו ומצַלמת. אנו זוכרים את הצעד הראשון של התינוק שלנו, וסופרים כמה צעדים הוא מצליח לעשות בעצמו בלי עזרה ועד לנפילה. אנחנו רוצים לשמור עליו ולהגן עליו מפני כל מכאוב, לספק לו חוויה חיובית, ביטחון, אמונה ביכולותיו והרגשה שאנו כאן לצִדו.

אנו מאפשרים לו ללכת יחף ואכן הדבר מומלץ, בייחוד בבית. כאשר הולכים בחוץ הוא כבר צריך נעליים, ועדיין עלינו לספק לו את אותו חופש מוטורי כמו בלי נעליים. זוהי משימה מסובכת. קשה למצוא נעליים שהן גם מגנות וגם מאפשרות חופש תנועה כמו בהליכה יחפה. מתברר כי רק נעלי סי קאי ראן מספקות את כל התכונות הרצויות של נעלי תינוקות. הן רכות וגמישות ביותר, עוטפות את כף הרגל ומגנות עליה מפני חבלות, אבנים וחבטות. ומה עם התנועה החופשית? נעלי תינוקות סי קאי ראן הן נעלי טרום הליכה שתוכננו עבור התינוק והתינוקת המנסים לצעוד את צעדם הראשון. הסוליה שלהן היא כה רכה עד שהיא מספקת זרימה טבעית לכף הרגל.

בריאות כף הרגל לפי סי קאי ראן

סי קאי ראן מציעה קו נעלי תינוקות הקרוי smaller שמבטיח לתינוק התנסות נעימה עם עשיית צעדיו הראשונים. הרכות של הנעל וגמישותה מאפשרות לכף הרגל העדינה והרכה של התינוק להתפתח התפתחות מוטורית ושרירית נאותה. סי קאי ראן הן נעלי תינוקות אשר האיגוד הרפואי לפודיאטריה ממליץ עליהן, משום שהן מבטיחות את בריאותה של כף הרגל התינוקית ואת התפתחותה האידיאלית בצד הגנה מרבית.